Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Fiskende barn på islagt vann

Olje på mahognyplate
54x36
Signert nede t.v.: L Munthe

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00