Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Nielssen, Johan (1835-1912)
Tordenvær, Ny-Hellesund

Olje på lerret, oppklebet på plate
48x70
Usignert

Påtegnet på baksiden av platen: "Johan Martin Nielssen 1835-1912. Tordenveir. Ny-Hellesund 1869. Nærværende billede, der er sign I N garanterer undertegnede som executor testamentet i Johan Martin Nielssens dødsbo er ægte og malet af Johan Nielssen Johs Norem."

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000