Krohg, Per(1889-1965)
Trær i vinterlandskap
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering