Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Trær i vinterlandskap

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering