Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Blomster 1953

Olje på plate
42x34
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1953

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 14 500