Krohg, Per(1889-1965)
Blomster 1953
Olje på plate
42x34
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1953
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 14 500
Olje på plate
42x34
Vurdering