Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fiskende gutter 1889
Olje på lerret
60x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Smith Hald 89. Bergen. Norvège-
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på lerret
60x100
Vurdering
NOK 150 000–200 000