Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fiskende gutter 1889

Olje på lerret
60x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Smith Hald 89. Bergen. Norvège-

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 190 000