Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Seilskute i havn 1886

Akvarell på papir
19x27
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 86

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000