Hansteen, Nils(1855-1912)
Seilskute i havn 1886
Akvarell på papir
19x27
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 86
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Akvarell på papir
19x27
Vurdering
NOK 10 000–12 000