Hansteen, Nils(1855-1912)
Havneparti 1888
Olje på lerret
38x60
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1888
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
38x60
Vurdering
NOK 70 000–90 000