Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Havneparti 1888

Olje på lerret
38x60
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1888

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 76 000