Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Havneparti 1888

Olje på lerret
38x60
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1888

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 76 000