Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sinding, Stephan (1846-1922)
To mennesker 1889

Bronse
H: 25 cm. B: 29 cm.
Signert og datert på plinten: Stephan Sinding 1889.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering