Sinding, Stephan(1846-1922)
To mennesker 1889
Bronse
H: 25 cm. B: 29 cm.
Signert og datert på plinten: Stephan Sinding 1889.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Bronse
H: 25 cm. B: 29 cm.
Vurdering