Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sinding, Stephan (1846-1922)
Fanget mor

Bronse
H: 13 cm.
Signert på plinten: Stephan Sinding

Stemplet på plinten: Copyright Keller & Reiner B.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000