Zorn, Anders(1860-1920)
Dagmar 1912
Radering, lysmål
28x19
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1912. Asplund nr. 250.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500