Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Dagmar 1912

Radering, lysmål
28x19
Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1912. Asplund nr. 250.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500