Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Berserk 1914

Radering, lysmål
28x19
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: 1914 Zorn

Asplund nr. 261.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000