Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Streik

Olje på papir, oppklebet på lerret
42x57
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen

Blomqvists kunstutstilling ?, kat.nr. 463.
Wien 1882?

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00