Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne med kaffekanne og to kopper på hagetrapp

Olje på lerret
80x89
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000