Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skjærgårdslandskap med fugleliv og båtliv
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Antagelig fra ytre Oslo-fjord.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering