Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skjærgårdslandskap med fugleliv og båtliv

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Antagelig fra ytre Oslo-fjord.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000