Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Grev Wedels Klassiske og Moderne
Forrige
61
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Barlag, Philip
(1840-1913)
Hus med brygge
Olje på lerret
44x64
Signert nede t.h.: Barlag
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00