Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Hus med brygge

Olje på lerret
44x64
Signert nede t.h.: Barlag

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00