Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Barlag, Philip (1840-1913)
Hus med brygge

Olje på lerret
44x64
Signert nede t.h.: Barlag

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering