Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Ythjall, Terje (1943-)
Bilde fra en annen reise 1985

Olje på lerret
100x60
Dobbeltsignert og datert oppe t.h.: Terje (T.) Ythjall 1985

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering