Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Bosnisk Madonna med Barnet 1997

Olje på plate
58x38
Signert og datert nede t.v.: Anne Knoff 97.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00