Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
To barn ved frukttre i blomst 1912

Olje på lerret
127x97
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 1912

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000