Heyerdahl, Hans(1857-1913)
To barn ved frukttre i blomst 1912
Olje på lerret
127x97
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 1912
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
127x97
Vurdering
NOK 400 000