Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Lund-Hansen, Thorvald (1947-)
Kvinneakt 1997

Olje på lerret
130x90
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Lund-Hansen 97.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000