Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Richardson, Even (1961-)
Borgruin

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.v.: ER

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000