Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Collett, Frederik(1839-1914)
Måneskinn ved Kuxhaven 1866

Olje på lerret
58x92
Signert og datert nede t.v.: Fr. Collett 66

LITTERATUR: Arne Stenseng: Fredrik Collett, Oslo 1947, avbildet s. 18.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00