Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Collett, Frederik (1839-1914)
Måneskinn ved Kuxhaven 1866

Olje på lerret
58x92
Signert og datert nede t.v.: Fr. Collett 66

LITTERATUR: Arne Stenseng: Fredrik Collett, Oslo 1947, avbildet s. 18.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering