Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Bodom, Erik (1829-1879)
Høyfjell 1871

Olje på lerret
57x84
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 1871.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering