Zorn, Anders(1860-1920)
Kvinne ved strand 1919
Radering, lysmål
21x14
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1919. Asplund nr. 284, "Dalälven".
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500