Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Kvinne ved strand 1919

Radering, lysmål
21x14
Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1919. Asplund nr. 284, "Dalälven".

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500