Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Badende kvinne 1915

Radering, lysmål
20x16
Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: 1915 Zorn. Asplund nr. 268, "Dalarö".

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering