Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Madonna

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: E.H.J.

Signert, påtegnet med tittel og datert 1949 på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000