Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Fra Tofte, Gudbrandsdalen

Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: E.H.J.

Påtegnet med tittel, samt dedikasjon, datert 1977 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000