Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
By

Olje på lerret
51x70
Signert nede t.v.: JJ

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering