Johannessen, Jens(1934-)
Olje på lerret
42x58
Signert nede t.v.: JJ
Malt i 2001.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
42x58
Signert nede t.v.: JJ
Malt i 2001.
Vurdering
NOK 70 000–90 000