Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på lerret
42x58
Signert nede t.v.: JJ

Malt i 2001.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000