Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Kystlandskap i måneskinn
Olje på lerret
78x101
Signert nede t.v.: S. Jacobsen
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
78x101
Vurdering