Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Kystlandskap i måneskinn

Olje på lerret
78x101
Signert nede t.v.: S. Jacobsen

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering