Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Dyre ved Moss 1892

Blyant og akvarell på papir, lysmål
15x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Dyre ved Moss 4 Oct. 92

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000

Gårdsbrukene nordre og søndre Dyre var i gammel tid leilendingsgårder under storgården Værne Kloster.