Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Dyre ved Moss 1892
Blyant og akvarell på papir, lysmål
15x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Dyre ved Moss 4 Oct. 92
Vurdering
NOK 35 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
15x23
Vurdering
NOK 35 000
Gårdsbrukene nordre og søndre Dyre var i gammel tid leilendingsgårder under storgården Værne Kloster.