Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Den gamle Tingplass, Rygge 1892

Blyant, penn og akvarell på papir, oppklebet på
lysmål 15x23
plate
Usignert

Stedsbestemt og datert nede t.h.: Den gamle Thingplads Rygge Lille Baug 29 Aug 92.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000

Denne gamle tingplassen må ha ligget under Borgartinget i dagens Østfold.