Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Dr Max Linde

Litografi trykket i svart på meget tynt gulhvitt
Arket: 540x330 mm Motivet: 294x216 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1902 (trykket 1906)
MM G 564. Sch.nr. 191. Woll nr. 223.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00

Tilslag NOK 15 000

Dr Max Linde
Lithograph printed in black on very thin cream wove
Sheet: 540x330 mm Image: 294x216 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1902 (printed in 1906)
MM G 564. Sch.no. 191. Woll no. 223.