Dr Max Linde
Litografi trykket i svart på meget tynt gulhvitt
Arket: 540x330 mm Motivet: 294x216 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1902 (trykket 1906)
MM G 564. Sch.nr. 191. Woll nr. 223.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 15 000