Munch-Auksjonen 2003

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 21:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Skyen

Litografi trykket i svart på tykt Japanpapir
Arket: 287x542 mm Motivet: 258x497 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
MM G 308. Sch.nr. 313. Woll nr. 343.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000

The Cloud
Lithograph printed in black on heavy Japan paper
Sheet: 287x542 mm Image: 258x497 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1908-09
MM G 308. Sch.no. 313. Woll no. 343.