Mann med hest I
Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 497x725 mm Motivet: 295x492 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv Munch 1915
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: "af de første 5 Tryk".
1915
MM G 154. Sch.nr. 429. Woll nr. 496.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 23 000