Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Willums, Olaf Martinius (1886-1967)
Aftenlandskab 1920

Radering, lysmål
34x44
Signert og datert nede t.h.: Olaf Willums 1920

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering