Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Mot strømmen 1919

Radering, lysmål
14x18
Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1919. Asplund nr. 288.

Vurdering

Tilslag NOK 14 500