Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Jacobs død

Blyant og akvarell på papir, oppklebet på papir
13x18
Signert nede t.h.: Lorentzen

Påtegnet med tittel nede, midt på en "ramme" av papir som er limt rundt arket. Lorentzen eller Lorentzen-skole? Christian August Lorentzen (1746-1828). Dansk maler, J.C. Dahls lærer. Klassiserende motiv.

Vurdering
NOK 1 000