Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Nilsen, Ulf (1950-)
Fra serien Mellomsats/Motsats 1979/80

Pastell
99x70
Signert og datert nede t.h.: Ulf Nilsen -79

Påtegnet med tittel og signert på bakplaten.

Vurdering