Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bruland, Arne (1920-1980)
Valmuer

Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: Arne Bruland

Påtegnet med tittel og datert 62 på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet.

Vurdering