Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Breling, Heinrich(1849-1914)
Fanger og fangevoktere i landskap

Olje på mahognyplate
19x28
Signert nede t.v.: H. Breling

Tysk kunstner.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 3 000