Breling, Heinrich(1849-1914)
Fanger og fangevoktere i landskap
Olje på mahognyplate
19x28
Signert nede t.v.: H. Breling
Tysk kunstner.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 000
Olje på mahognyplate
19x28
Signert nede t.v.: H. Breling
Tysk kunstner.
Vurdering
NOK 5 000