Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Hennig, Otto (1871-1920)
Gammel bøkeskog, høst 1918

Olje på lerret
60x91
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig 18.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Gammel Bökeskov, höst.

Vurdering