Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Sommerkveld. Sørlandet 1965

Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen 65

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering