Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Sommerkveld. Sørlandet 1965
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen 65
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering