Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sitter, Inger (1929-2015)

Litografi, lysmål
43x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Vurdering
NOK 2 500