Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1961

Litografi, lysmål
46x58
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 61

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk no 5. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.

Vurdering
NOK 2 500