Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt
Litografi, lysmål
67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: XXIX/XXXV.
Vurdering
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering