Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinternatt

Litografi, lysmål
67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: XXIX/XXXV.

Vurdering