Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fjell, Kai (1907-1989)
Beethoven 1981

Akvarell, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell -81

Påtegnet med tittel nede t.v.: Bethoven.

Vurdering
NOK 10 000–12 000