Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med katt

Litografi
51x62
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: No 51/100.

Vurdering

Tilslag NOK 16 500