Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Finne, Ferdinand (1910-1999)
Blå elegi 1986

Etsning, lysmål
25x23
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne - 86

Nummerert nede t.v.: 35/85. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet: "etsning, 5 plater" nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000