Finne, Ferdinand(1910-1999)
Blå elegi 1986
Etsning, lysmål
25x23
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne - 86
Nummerert nede t.v.: 35/85. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet: "etsning, 5 plater" nede på arket.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 000