Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Mehl, Eilert(1865-1941)
Engelsk setter i stand 1918

Olje på plate
30x70
Signert og datert nede t.h.: Eilert Mehl. 1918-

Vurdering