Merton, Erling(1898-1967)
Skjærgårdslandskap med robåt 1944
Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: E Merton 44
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
44x55
Vurdering
NOK 3 000–5 000