Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Merton, Erling(1898-1967)
Skjærgårdslandskap med robåt 1944

Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: E Merton 44

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 5 000